Başlangıç > Kategorilenmemiş > Avrupa Birliği’ne Gireriz Dedi Zeka Geriliği Raporu Aldı

Avrupa Birliği’ne Gireriz Dedi Zeka Geriliği Raporu Aldı


Dün, Beşiktaş Devlet hastanesine, ehliyet almak için sağlık raporu almaya giden Ali ÖZKAN’a, “Türkiye’nin hala Avrupa Birliği’ne girebileceğine inanması” nedeniyle zeka geriliği raporu verildi. Ali Özkan’ın Sorulan sorulara çelişkili cevaplar vermesi üzerine şüphelenen doktorlar en son sordukları “biz ne zaman Avrupa Birliği’ne gireriz?” sorusuna da “Az kaldı, mutlaka gireriz” demesi üzerine böyle bir karar aldıkları öğrenildi.

Ali ÖZKAN, aldığı zeka geriliği raporuna isyan ederek; “Fazla optimist olduğumu söyleselerdi alınmazdım fakat bana zeka geriliği raporu vermelerine dayanamam, Avrupa Birliğine bu gibi insanlar nedeniyle giremiyoruz zaten. Ayrıca bana aptal muamelesi yapan bu şahıslar benim mühendis olduğumu dahi bilmiyorlar. Ben aptal değil makine mühendisiyim.” Dedi.

Beşiktaş devlet hastanesi baştabibi Özcan ELKATMIŞ, olayın medya tarafından büyütüldüğünü savunarak raporu veren doktorları savundu. Yazılı bir açıklama yapan ELKATMIŞ; “olay medya tarafından fazlasıyla büyütülmüş durumda. Hekimlerimize güvenim sonsuz. Artık kahvehanelerde dahi tartışma konusu edilmeyen bir konuya bu kadar inanan bir vatandaşa bu şekilde bir rapor verilmesi anormal karşılanmamalıdır. Hekimlerimizin tetkiklerinin doğru olduğuna inanıyorum. Vatandaşımız sadece tek soruyla da teşhis konulmamıştır. Sonuçta bu tür konular ihtisas gerektiren konulardır.” Dedi.

Ali Özkan’a sorulan diğer sorular açıklanmazken, güvenilir bir kaynaktan alınan bilgilere göre doktorların sorduğu soruların bir kaçı şu şekildeydi: “Fenerbahçe, Avrupa Kupasını alır mı?” “Ekonomi sence ne durumda?” “İşsizlik oranları gittikçe düştüğü söyleniyor, sence durum nasıl?”

 

Kategoriler:Kategorilenmemiş
  1. 25/01/2012, 19:28

    Başlık tek başına güldürdü valla 🙂

  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: