Başlangıç > Kategorilenmemiş > İkarus Otobüslerinin Dünya Gençliği Üzerindeki Hain Emelleri

İkarus Otobüslerinin Dünya Gençliği Üzerindeki Hain Emelleri


Lucas Ducek

Lucas Ducek

Dünyanın sonunu bir türlü getiremeyip, herhangi bir etki dahi yaratamayan CERN’li bilim adamları, yıllardır bütün dünya ülkelerinde kullanılan İkarus marka otobüslerin, bazı Macar kızıl komünist mühendisler ve bu dış mihrakların iç uzantıları tarafından, dünya gençliğinin sosyal gelişimini baltalamak üzere üretildiğini açıkladı. Yıllardır evrenin sırrını ha çözdük, ha çözecez diye insanları kendilerine baktırıp duran CERN’li bilim adamları adına konuşan İsviçreli Bilim adamı Lukas Ducek, İkarus markalı otobüslerin, kendi yaptıkları deneylerden dahi çok daha tehlikeli olduğunu ve yıllardır pek çok insanın bu komploya kurban gittiğini söyledi. Basın toplantısı boyunca İkarus otobüslerinden etkilenmiş kişilerin fotoğraflarını gösteren Ducek, izleyicileri ve habercileri hayretlere düşürdü.

Anti Sosyal Yapıyor

Öncelikle otobüslerin, gençler müzik dinleyemesin veya sohbet edip sosyalleşemesin diye son derece gürültülü olarak tasarlandığını söyleyen Dukek; “Macar mühendisler bir dizel motorunun çıkartabileceği maksimum sesin onları hain emellerine ulaştırmayacağını görünce motora bir de amplifikatör yerleştirmişlerdir. Üstelik amplifikatörü radyatör fanı motoruna seri bağlayarak, bir arıza durumunda otobüsün su kaynatmasını sağlamışlar, böylece yolcuların “bu gürültü neden kesildi?” şeklinde bir sorgulama içine girmelerini engellemişlerdir!” dedi.

Gürültülü olmaları yetmezmiş gibi, aynı zamanda amortisörleri de bu hain amaca uygun tasarlandığını saptadıklarını belirten Ducek; “Macar mühendisler, Sibirya’dan getirilen denekler üzerinde yaptıkları çalışmalarda, motor sesinin bazı insanlara yeterince rahatsızlık vermediğini, bu insanların kitap okuyabildiğini görmüşler, buna çözüm olarak da atmosferik intermoleküler amortisörü icat etmişlerdir! Bu amortisör sayesinde İkarus otobüsler önceden hesaplanması matematiksel olarak imkânsız olan kaotik hareketler yapmakta, böylece kitap okumak isteyen Dünya gencinin beyinciğine etkiyerek mide bulantısı yaşanmasına neden olmaktadır! Bu kadar haince bir planı nasıl bir hastalıklı ruh tasarlamış anlayamıyorum” dedi.

Anti Emperyalist Hasta İnsanlar Yetişiyor

Atmosferik intermoleküler amortisörün hain emelleri bununla kalmadığını bildiren Ducek; “Bu amortisörün üzerine, Macar Stalinist kimya mühendisleri tarafından üretilmiş iğrenç bir koku hazırlanmış ve otobüsün deri koltukları üzerine sıkılmıştır. Kaotik hareket ile birlikte mükemmel bir ikili oluşturan bu koku, 0–8 yaş arası çocuklarımızda ve hassas mideli insanlarda mide bulantısına neden olmakta, bu insanlar doktorlara koşmaktadır! Peki, doktorlar bu insanlara hangi ilacı verirler dersiniz? Anti em! Bilir misiniz ki, bu ilaçlar Macar Maoist doktorlar tarafından, özellikle Dünya gençliğini zehirlemek üzere üretilmiş ilaçlardır! İsimlerinden bile bellidir bu! Baksanıza, düpedüz “anti emperyalist!” in kısaltmasıdır! Bacak kadar beyinlere verilen mesajlara bakınız! Ayrıca bu otobüslerin camlarına, gene Macar Marksist kimyagerler tarafından üretilen bir Japon yapıştırıcısı benzeri madde sürülmüştür ki, camları hiç bir zaman açılmasın, halk arasında sıcağa bağlı hastalıklarda artış görülsün! ”dedi.

Anarşist Yapıyor

Bu otobüsler tüm bunlar yetmezmiş gibi, Macar bilgisayar mühendisleri tarafından üretilen randomize transandantel hata jeneratörü içermediğini söyleyen Ducek, “Bu jeneratör sayesinde İkarus otobüsler rasgele aralıklarla random hatalar vererek öğrencilerin sınavlarına, memurların işlerine, doktorların hastalarına yetişmelerine engel olmakta, ayrıca toplum içinde “Allah bu belediyenin belasını versin, 50 tane kavşak yapacağına şu otobüsleri değiştir, çekilir mi bu rezillik?” gibi bölücü ve vatana millete zararlı fikirler yeşermesine sebep olmaktadır!” dedi.

Kalbi Hassas Olanlar Buradan Sonrasını Okumasın

Son olarak otobüslerin oturma düzenine dikkat çeken Ducek; “Belki de milli bütünlüğümüze yönelik en büyük tehdit budur! Şoförün arkasında, tekerlek üstünde yan duran koltuklara dikkat ettiniz mi hiç? Neden Man’ların, Mersedes’lerin, Hyundai’lerin, BMC’lerin koltukları yan değil de İkarus’ların ki yan? İşte, Macar Engelsist psikologlar, bu konuda hainliğin de ötesine geçmiş, işin bokunu çıkarmıştır! Sorarım size, o yan koltuğa oturan bir insanın gözü, ayakta duran bir erkeğin neresiyle aynı hizaya gelir? Acı ama gerçek! Hele bir de o koltuklarda “gerekirse hamile ve çocuklu bayanlar, ya da harp malullerine terk ediniz.” yazar ki, artık söyleyecek bir şey bulamıyorum gözlerim doluyor. Bu hain planın sorumluları bir an evvel bulunmalıdır.” dedi.

YHA(CERN)

Kategoriler:Kategorilenmemiş Etiketler:, , ,
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: