Başlangıç > Kategorilenmemiş > Babasının Emo Olduğunu Öğrenen Delikanlı Ölmek İstedi

Babasının Emo Olduğunu Öğrenen Delikanlı Ölmek İstedi


Emo Baba R.Ş.

Emo Baba R.Ş.

Babasının yıllar sonra Emo olduğunu öğrenen Ali Şerefoğlu (29), sinir krizi geçirerek balkondan atlayarak intihar girişiminde bulundu.

Ali Şerefoğlu

Ali Şerefoğlu

Olay, dün Cihangir’de bir evde gerçekleşti. Oto sanayide kaportacılık yapan Ali Şerefoğlu, öğle saatlerinde eve eşyalarını almak için geldi. Genelde vaktini evde bilgisayar başında fal bakmakla geçirdiğini sandığı Memur emeklisi babası R.Ş. (51) yi, bilgisayar başında Emo kıyafetleriyle görünce çok sinirlendi. Gördüklerini henüz hazmedememişken bilgisayar ekranına bakan Ali Şerefoğlu, sadece fal bakmasını, bilgisayarı açıp kapamasını bildiğini sandığı babasının facebook’da üyelik alıp, üstüne Emo Grubu kurduğunu görünce sinir krizi geçirip evden ayrıldı. Akşam saatlerinde eve dönen Ali Şerefoğlu, babasının eve korkusundan evi terk ettiği, ve giderken de kendisine bir mektup bıraktığını gördü. Babası R.Ş.’nin Mektubunu okuyan Ali Şerefoğlu tekrar sinir krizi geçirip kendini balkondan aşağı attı. Ağır yaralanan Şerefoğlu, hastaneye kaldırıldı. Baba Emo R.Ş. aranıyor.


Baba Emo R.Ş.’nin mektubu:

éM0Luqh oyhLé érqéNLiqh zaMaNLarıNdha üç-ßéş qüN taqhıLıNıph sh0Nra vhazqéçiLéN ßir şéyh dhéğiLdhir. Bir yhaşaM ßiçiMidhir, éziLéNLériN yhaNıNdha vhé hatta 0NLardhaN ßiri 0LMayhı téMéL aLMış ßir féLshéfédhir. Buradha sh0rquLaNMashı qéréqhéN éLLi yhaşıNdha éM0 0LMaqh dhéğiL, érqéNqhéN éM0 0Luph dha sh0NradhaN 0NLarı qhüçüqh qorMéqh, aşağıLaMaqh 0LMaLıdhır. SéNi affétMéyhéchéğiM ALi.

Türkçe Meali:

Emoluk öyle ergenlik zamanlarında üç-beş gün takılınıp sonra vazgeçilen bir şey değildir. Bir yaşam biçimidir, ezilenlerin yanında ve hatta onlardan biri olmayı temel almış bir felsefedir. Burada sorgulanması gereken elli yaşında Emo olmak değil, ergenken Emo olup da sonradan onları küçük görmek, aşağılamak olmalıdır. Seni affetmeyeceğim Ali.

Haber diğer medya organlarında , Büyük yankı uyandırdı.
Kategoriler:Kategorilenmemiş Etiketler:, ,
  1. Emo
    21/05/2010, 10:44

    verry good
    thanks

  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: