Başlangıç > Kategorilenmemiş > İzmir’deki Rum Papazlara İndirimli Ulaşım Kıyağı

İzmir’deki Rum Papazlara İndirimli Ulaşım Kıyağı


Not: Haber tamamen ironidir.  Sözümüz kendi yalan haberini yapıp insanlara gerçek diye yutturmaya çalışanlaradır. Lütfen artık doğru, yorumsuz ve ciddi haber yapın ki yalan haberleri biz yapabilelim. Biz sizi eleştirmek için yalan haber yapmak zorunda kalıyoruz. Siz sadece doğru, yorumsuz ve ciddi haber yapın. Biz sizin haberinizi saptırıp eğlence olsun diye haber yapalım.

bu yalan ve ironik haberin benzeri, ne yazık ki kendisine gerçekten gazeteci diyen kişiler tarafından yapılmıştır ve gerçekten de bir gazetede yayınlanmıştır. gazetecilik bu mudur? bizce değildir. kendilerine gazeteci diyen bu insanlar izmir’e, izmir’in belediye başkanına sadece saldırmak için sadece asılsız ve mesnetsiz iftiralarda bulunmak için  buna benzer bir haber yapabilecek kadar aciz insanlardır. bakın biz de yapabiliyoruz. fakat biz sizin gibi aciz gazeteciler değiliz. hatta gazeteci bile değiliz. emin olun ki siz de değilsiniz. Aziz Kocaoğlu gibi harika bir insana iftiralarla saldırıp onu karalamaya çalışan zihniyeti buradan kınıyoruz.

YHA

CHP’li İzmir Büyükşehir Belediyesi, sırf başörtülü fotoğraf verdi diye, paso almak için başvuran öğrenciyi geri çevirirken, “ekonomik krizdeler” bahanesiyle İzmir’deki Rum Papazlara indirimli ulaşım kartı dağıttığı ortaya çıktı. Mevzuatı öne sürerek türbanlı genç kıza paso vermeyen zihniyet, yine mevzuatı hiçe sayarak cüppeli ve sakallı Rum Papazlara üzerinde “Öğretmen Kartı” yazılı indirimli ulaşım kartı dağıtıyor. Başörtülü fotoğrafı kabul etmeyeceklerini söyleyen ESHOT yetkililerinin, cüppeli ve sakallı Rum Papazlara “Öğretmen Kartı” dağıtırken nasıl da keyfi davrandıkları su yüzene çıktı. İşte Gavur İzmir adaleti!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) çarşaf açılımı yaparak başörtülü hanımlara rozet takarken, CHP’li İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin sırf başörtülü fotoğraf verdi diye, paso almak için başvuran öğrenciyi geri çevirmesi bu açılımların ne kadar samimiyetsiz olduğunu bütün çıplaklığı ile gözler önüne sermesinin ardından bu sefer de Belediye’nin İzmir’deki Rum Papazlara indirimli ulaşım kartı dağıttığı ortaya çıktı.

CHP’li belediyeden Paso Zulüm, Paso Çifte Standart, Paso Faşizm

Türbanlı öğrenciye paso verilmeyip, cübbeli ve sakallı Rum Papazlara utanmadan “Öğretmen Kartı” verildiğinin ortaya çıkmasının ardından İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, öğrencilere toplu taşıma indirim kartlarının başörtülü fotoğrafla verilmeyişini savundu. Konu hakkında kendini savunan Kocaoğlu; “Başını açıp bir resim çektiremeyenlere tahammül edemiyorum. Onları sokakta görmek beni rahatsız ediyor. İzmir’in çağdaş çizgisine leke sürüyorlar” dedi.

Rum Papazlara verilen indirimli kartlar hakkında da “Onlar bizim kardeşimiz sayılır. Rum dostlarımızı zor günlerinde yalnız bırakamazdık” açıklamasını yapan Kocaoğlu, neden Rum Papazlara “Öğretmen Kartı” verildiği hakkında sorulan sorulara; “Sonuçta onlar da birer öğretmen” dedi. Cami hocalarına da aynı kartlardan dağıtılıp dağıtılmayacağı sorusu üzerine sinirlenen Kocaoğlu; “Burası laik bir ülke herkes yerini bilsin!” cevabını verdi.

Mini etek giyip, saçını başını açmanın “çağdaşlık” olduğunu sanan İzmir Büyükşehir belediyesinin ve iş birlikçilerinin daha ne tür faşizan eylemler içerisinde bulunacağı merak konusu…

YHA (İzmir)

Kategoriler:Kategorilenmemiş Etiketler:, , ,
 1. 30/03/2010, 06:31

  hehehehe

 2. Koray
  30/03/2010, 08:27

  heheeh faşist izmir :)Keşke Akp gelse buraya yahu.İmamlara dağıtsa o kartlardan.

 3. Gavur izmirli
  31/03/2010, 08:37

  Gun yakindir. Turkiye Sabani eline alacak Tarih kendini aciga cikarmak uzere Bunun ile mucadele Bizlerin asil kanlarimizda mevcuttur.

 4. 01/04/2010, 19:20
 1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: