Başlangıç > Kategorilenmemiş > Biz Soykırım Yapmayı İyi Biliriz

Biz Soykırım Yapmayı İyi Biliriz


Ermeni soykırımı vardır. Süryani, Pontus vb. tüm diğer soykırımlar da yapılmıştır. Türkiye’nin doğu vilayetleri Ermenilerin tarihten gelen anavatanlarıdır. Ege bölgesi hepten Helendir. Orayı da işgal ettik. Nasılsa orda da bir soykırım vardır. İç Anadolu desen zaten Hitit anavatanı. Onları da biz sürmüşüzdür kesin de Mısır yazmışlardır. Akdeniz’e Karadeniz’e hiç girmiyoruz. Biri Lidya biri Rum anavatanı. Onları da biz yaptık. Kıbrıs’a da incir çekirdeği doldurmayacak nedenlerden girip binlerce Rumu kestik, bir o kadarını da esir aldık. Silahları bile yoktu muhtemelen. Biz böyle bir milletiz kabullenin artık. Ermenilerin de 1915’te göç ederken taş arkalarına saklanıp teker teker vurduk. Ermeni çeteleri diye anılan çeteler sadece göç edenleri koruyorlardı. Şu an elimizde bulunan resimleri de photoshop’la yaptık.

Bunla da yetinmedik kendi konsoloslarımızı, büyük elçilerimizi öldürdük. Asala yaptı dedik sonra da. Hocalı katliamını da biz yaptık. Srebrenica’da Boşnakları da biz öldürdük. Nazi Almanyasındaki soykırımı da biz yapmış olabiliriz. Avustralya yerlilerini yok eden de biziz. İsveç’te Sami halkını zorla kısırlaştırıp, çoğalmalarını engelleyen de biziz. Cezayir soykırımı’nı da biz yaptık sonra da suçu Fransa’ya attık. Hindistan’daki zulüm, Amerika’daki yerli katliamları hepsi bizim eserimiz. Avrupa’daki, Okyanusya’daki ve kuzey Amerika’daki her ülke bin yıllardır demokratik, laik ve insan haklarına bağlı yaşamıştır ve yaşayacaktır. O yüzden bunları da peşin peşin kabullenmede fayda var.

Tüm bunlara ek olarak bizim tarihten gelebilecek herhangi bir anavatanımız yoktur. Çünkü orta Asya’daki varlığımızı bile vahameti belli olmayan ve hiçbir ırka ait olmayan göçebe kabileler olarak gören bir dünya’da yaşıyoruz. Aslında bir noktada dünya da Ergenekon destanını kabulleniyor anlamına geliyor bu. Bir anda Ergenekon’dan çıkıp bir şekilde Anadolu’ya intikal ettik ve katliamlarımızı başlattık. Yani nedir? Bizim bir vatanımız olması düşünülemez. Lütfen en kısa zamanda işgal ettiğiniz tüm toprakları boşaltalım ve gidecek bir ülkemiz de olmadığına göre sığınacak bir yer bulalım. Biz YHA olarak tüm bu yaptıklarımızı kabulleniyoruz ve bir vatanımız olmaması gerektiğini kabul ediyoruz.  Bize başka yüklemek istediğiniz vebal yoksa gözünüzü seveyim az bir huzur verin.

YHA (caylak battal)

not: Resim bana aittir. eski bir zamanda bobiler.örg sitesinde yayınlamıştım. babamın malı gibi kullanıyorum.

Kategoriler:Kategorilenmemiş Etiketler:, , ,
 1. cerenimoon
  10/12/2010, 16:37

  Çok güzel olmuş…eline sağlık…

 2. 14/10/2011, 14:13

  Soykırımdan bahsetmişsiniz belki haklısınız belkide değil ama günümüzde türkler soykırım yaptı yada ermeniler yaptı diye sürekli tartışmaların olduğunu görüyoruz. Peki sizde bu tartışmalar biter mi?
  Soykırım olmuşsa bile eskiden olup bitmiş birşeydir. Burada bana göre ermeniler yada türkler soykırım yaptılar demek bana göre yanlış birşeydir. Önemli olan bundan sonrası iyi bir biçimde geçinebilmektir.
  Türkler soykırım yaptı demek yanlıştır günümüzde. Yada Ermeniler soykırım yaptı demek oda yanlış.
  Kardeşçe yaşamak en iyisi.

 1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: