Başlangıç > Kategorilenmemiş > Kanal 7 Reyting Rekorları Kırdı

Kanal 7 Reyting Rekorları Kırdı


Kanal 7 televizyonu dün saat 20:00 sularında teknik bir arıza nedeniyle yayınına ara vermek zorunda kaldı. Teknik arıza giderilene kadar yayına verilen canlı akvaryum görüntüsü dün gece bütün reytingleri alt üst etti. Ulusal kanallar içerisinde 3. sırada yer alan akvaryum Kanal 7 Televizyonunun Prime Time’da ilk 50’ye sokabildiği ilk program olarak tarihe geçti.


Mahmut Tuncer Show, Şakacı ve haber saati gibi kaliteli programların yapımcısı Kanal 7 televizyonu dün saat 20:00 sularında teknik bir arıza nedeniyle yayınına 3 saatliğine ara vermek zorunda kaldı. Teknik arıza giderilene kadar yayına verilen canlı akvaryum, televizyonda seyredecek bir şey bulamayan Türk seyircisi tarafından büyük ilgi gördü ve bütün reytingleri alt üst etti. İzlenme rekoru kıran balıklar, dün gece prime time’da en çok izlenen 3. program oldu. Kanal 7 televizyonu ilk kez ilk elliye bir program sokmanın sevinciyle bugünü Kanal 7 için bir dönüm noktası olarak kabul ettiler.

Kanal 7'ye reyting rekorları kırdıran balıklar

Kanal 7 televizyonu genel yayın yönetmeni Özcan Elkatmış ile yaptığımız röportajda, ilk kez böyle bir ilgiyle karşılaştıklarını söyleyen Elkatmış, “O kadar para verip program yapıyorduk, hiç kimse izlemiyordu. Halkın istediği şey buymuş meğer. Bundan sonra bu doğrultuda çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Bundan önce de başlarına böyle bir şey geldiğini söyleyen Elkatmış; “Bundan önce de yaşadığımız bir teknik aksaklık nedeniyle yayına Necefli Maşrapa koymuştuk. Bu başarımızdan önceki en büyük reytingi de o zaman almıştık” dedi.

Kanal 7 televizyonu’nu balıklı başarısından ötürü kutlarız.

Bilmeyenler için Necefli Maşrapa

Bilmeyenler için Necefli Maşrapa

YHA (Kopenhagen)

  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: