Başlangıç > Kategorilenmemiş > Efe Aydal da Sonunda Deşifre Oldu!

Efe Aydal da Sonunda Deşifre Oldu!


Laikçi, darbeci, Ergenekoncu, mason, ulusalcı ve hatta ordu sempatizanı olduğu kaçınılmaz bir gerçek olan Efe Aydal’ın ipliğini pazara çıkaran yine YHA oldu. Gazetecilikte en doğru ve gerçek ve hatta yaratıcı Nakit, Tarak ve Namaz Gazetelerine her an saldırma çabasında bulunan Efe Aydal, bulduğumuz çok gizli belgelerle köşeye sıkışacakmış gibi görünüyor. YHA, yine rakibimiz gazetelere fark atmaya devam ediyor. Ergenekoncuların “Sivil Kanadı” derin bir yara alacak! Gavur İzmir’den de başka türlü birinin çıkmasını beklemek elbette ki yanlış olur.

Kendisini Nakit, Namaz ve özellikle Tarak Gazetelerine üslupsuz saldırılarıyla tanıdığımız örgüt içinde conmech kod adlı Efe Aydal, YHA’nın derin ve çok gizli araştırmaları sonucu biraz terleyecek gibi görünüyor. Kendilerini “Laikçi” olarak tanımlayan bir örgütün elebaşısı olan Efe Aydal, kurduğu “Laikçi” örgütle Ergenekoncuların sivil kanadını oluşturmaya çalıştığı ve örgüt üyelerine silahlı eğitim verdiği titiz araştırmalarımız sonucunda kanıtlanmıştır.

Efe Aydal Kimdir?

İzmir Amerikan Lisesi mezunu (işte mason! hem Amerikancı hem mason) olan ve ardından Ege Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümünü bitiren Aydal, daha lise çağında başlayan Laikçi tavrı ve orduya yakınlığı nedeniyle bazı kesimler (Ergenekoncular) tarafından desteklenmiştir. Askerliğini ağrı Doğu Beyazıtta komando olarak yapan Aydal, orada bomba yapımı, muhtelif darbe planlarının nasıl yapılacağı ve sivil halkın nasıl eğitileceği hakkında pek çok şey öğrenmiştir.

Ayrıca, 1. dan aikidoka olan Aydal, askerden sonra aldığı eğitimle kendisine “Yandaş Laikçiler” bulup örgütlemiş ve Ergenekoncuların sivil kanadı olarak eylem planlarına yardım etmeye başlamıştır. Eylemlerinin yanında halkı güldürerek kandırmaya ve yandaş toplamaya çalışan Efe Aydal kısa sürede başarıya ulaşmış ve pek çok sempatizan kazanmıştır.

Efe Aydal ve Ergenekon İlişkisi

Twitter’ına “sen Ergenekoncu musun?” sorusuna verdiği; “Gayet tabiî ki. Dolabımda 3 tane tabanca var. Duvarımda bir samuray kılıcı var. Evde kroki yok ama arabada bir kriko (Bomba Yapımında kullanıyor) var. Bol sayıda darbe planı da odamda konuşlanmış durumda.” Sözü aslında her şeyi açıklayacaktır. Fakat bu kanıtla yetinmeyen ailenizin Ajansı YHA, daha mühim kanıt, belge ve fotoğraflarla sizi aydınlatıyor.

Laikçi Örgüt ve Yönetim Kadrosu

Laikçilerin elebaşısı olarak bilinen Efe Aydal’ın kurduğu örgütün yönetim kadrosu da epeyce ilginç. Genelde satanistler gibi simsiyah giyinen örgütün yönetim kadrosu, tam olarak kaç kişi olduğu bilinmiyor. Hepsinin örgüt içerisinde silahlı eğitimlerinden sorumlu olan Efe, özellikle silahlı ve maskeli eğitimlere ağırlık veriyor. Sürekli darbe planları yapan yönetim kadrosu, askerle de iç içe yaşıyor. Bazı askerlerin eğitimlerini bizzat kendileri veren Laikçiler, eğitim verdikleri askerlerle de fotoğraf çektirmekten çekinmiyorlar. Pis Laikçilerin eğitim ve hazırlık Fotoğraflarını foto galeri bölümünde bulabilsiniz!

Silahlı eğitim dışında, yüzlerine maske takarak basın açıklaması çalışmaları yapan örgüt üyeleri Laikçi eylemlerini halka anlatıp sempatizan kazanmak için ellerinden geleni yapıyor.

Darbe Duasına Dahi Çıkıyorlar

Laikçi örgütün sempatizanları Efe Aydal’ın öncülüğünde her sabah darbe duasına çıkıyor. Sabahın ilk saatlerinde toplanan örgüt üyeleri her sabah darbe olması için darbe duasına çıkıyorlar. Duanın ardından laikçi sloganlar atan sempatizanlar 10. Yıl Marşını söyleyerek dağılıyorlar.

Efe Aydal ve Darbe Günlükleri

YHA yine bir ilke imza atıyor. Efe Aydal’ın darbe günlüklerine ulaşan ajansımız, Aydal’ın kişisel darbe planlarına ulaştı. Yazısı çok kötüydü, Deşifre işlemleri devam ediyor.

“Laikçi” Örgütün Şok yaratacak fotoğrafları

Bu Karelere Efe Aydal Nasıl Bir Cevap Verecek Merak Konusu

Örügüt Üyelerine Silahlı eğitim veren Efe, laikçi işbirlikçileriyle fotoğraf çektirmiş. Silahlı çok tehlikeli olan örgüt üyeleri olası bir darbe girişimine hazır görünüyorlar.

Örügüt Üyelerine Silahlı eğitim veren Efe, laikçi işbirlikçileriyle fotoğraf çektirmiş. Silahlı ve çok tehlikeli olan örgüt üyeleri olası bir darbe girişimine hazır görünüyorlar.

Örgüt Üyelerinin, askerlere eğitim verirken çekilmiş bir resim.

Örgüt Üyelerinin, askerlere eğitim verirken çekilmiş bir resim.

Askeri Eğitim sırasında Efe Yandal da orada yer alıyor. Kambersiz Düğün olmaz.

Askeri Eğitim sırasında Efe Aydal da orada yer alıyor. Kambersiz Düğün olmaz.

Komando olarak askerliğini yana Efe'nin bu resmi ilk kez YHA farkıyla sizlerle! TSK - Efe ilişkisi bu şekilde iyice pekişmiştir umarım.

Komando olarak askerliğini yapan Efe'nin bu resmi ilk kez YHA farkıyla sizlerle! TSK - Efe ilişkisi bu şekilde iyice pekişmiştir umarım.

Ergenekoncuların sivil kanadı lideri Efe askeri eğitimini kusursuz almış.

Ergenekoncuların sivil kanadı lideri Efe askeri eğitimini kusursuz almış.

Efe bomba yapımında uzman biri. Laikçi eylemlerde kullanılmak üzere bomba yapan Efe, işini nasıl da iyi yapıyor görüyorsunuz.

Efe bomba yapımında uzman biri. Laikçi eylemlerde kullanılmak üzere bomba yapan Efe, işini nasıl da iyi yapıyor görüyorsunuz.

Dinlenirken dahi darbe planları yapan Efe, bu fotoğrata olduğu gibi en sevdiği sanatçı olan Hasan Mutlucan'ı Dinliyor...

Dinlenirken dahi darbe planları yapan Efe, bu fotoğrata olduğu gibi en sevdiği sanatçı olan Hasan Mutlucan'ı Dinliyor...

Ege Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümü mezunu olan Efe, örgüt üyelerine uzaylı kıyafeti giydirip Masum köylüleri korkutmaktan zevk alıyor. Laikçi değil mi beklenir.

Ege Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri bölümü mezunu olan Efe, örgüt üyelerine uzaylı kıyafeti giydirip Masum köylüleri korkutmaktan büyük zevk alıyor. Laikçi değil mi beklenir.

Çok Sevgili GÖZTEPE tafaftatlarının duvarlara yazdıkları GÖZ GÖZ yazılarındaki "Z" leri "T" yapmaktan büyük zevk alan EFE, acaba bu saatten sonra "tehlikenin farkında mı" bilmiyoruz.

Çok Sevgili GÖZTEPE tafaftatlarının duvarlara yazdıkları GÖZ GÖZ yazılarındaki "Z" leri "T" yapmaktan büyük zevk alan EFE, acaba bu saatten sonra "tehlikenin farkında mı" bilmiyoruz.

Örgüt üyelerinin tamamı siyah giyiyor.

"Laikçi" Örgüt üyelerinin tamamı siyah giyiyor.

El cezire televizyonuna demeç veren Efe Yandal, Laikçilerin Propagandasını yaparken.

El cezire televizyonuna demeç veren Efe Aydal, Laikçilerin Propagandasını yaparken.

Maskeli örgüt elemanı ve bıyıklı kız

Maskeli örgüt elemanı ve bıyıklı kız

YHA (İZMİR)

Kategoriler:Kategorilenmemiş Etiketler:, , ,
 1. 02/03/2010, 00:11

  Olm o bomba değil pompa yapımı…

 2. 02/03/2010, 00:12

  Süper olmuş heheheheheh

  • 02/03/2010, 00:28

   teşekkürler.
   özellikle ismini vermedim.

   • 02/03/2010, 01:04

    Fark etmez istersen değiştirip gerçek ismimi de kullanabilirsin, millet Google’da adımı ararsa burayı bulur 🙂

   • 02/03/2010, 09:17

    düzelttim. sen kaşındın 🙂

  • temahassahur
   19/06/2012, 06:53

   yanlız hatun süpermiş ya off bunlardan bende istiyorum ya : (

 3. sergen
  02/03/2010, 13:45

  aaa ben de varım lan. Ünlü oldum yuppiiiiiii!

 4. Burki
  03/03/2010, 02:17

  beni koparan şey aslında çok farklı. bir sonraki haberde final dergisi dershanesine ayar verirken bu haberde aynı hatayı yalan haber ajansı’nın yapmış olması. başlık “efe aydal da sonunda deşifre oldu” olması gerekiyordu sanırım. bakayım dedim aydal diye bir mekan falan mı var diye ama gördüğüm kadarıyla aydal arkadaşın soy ismi. neyse olur böyle şeyler 😛

  • 03/03/2010, 09:27

   seni tebrik ediyorum. ilk farkeden sen oldun. 🙂 bu haberin ardından final haberi yapmamın sebebi de buydu. eşşek kadar büyük yazıyor değil mi?

   • 03/03/2010, 21:32

    Hayır o olmadı ben oldum. Ama “benim hakkımda haber yapmışsın -de’yi düzelt” demek istemedim. Günde bana 5-10 mesaj geliyor, çoğu böyle. Mesela düşün “Efe Abi süpersin, senide beklioruz buraya” diye mesaj atıyor, şimdi ben “iyi güzel de -de ayrı” desem “ne dallama adammış be” derler :))))

   • 03/03/2010, 22:01

    😀

 5. 03/03/2010, 23:20

  Antalyalı müridi olarak bu idiaların hepsinin doğru olduğunu arz ederim!

 6. ..
  11/03/2010, 20:12

  hocam süper yalan haber yapmışın seni taraf gazetesine aldıralım efe abiye de selam skeçlere devam
  youtube: gencheler

 7. kenan
  14/02/2012, 17:33

  efe bey senin harun yahyaya verdiğin cevap hiç hoşuma gitmedi çok yanlış bir şeyler söylüyorsun ALLAH her canılıyı varlığı suretinde yaratmıştır..efe aydal evrim teorisini savunuyor mehdiyi inkar ediyor sayın adnan oktarın eserlerine yalan yanlış diyor arkadaşlar adnan hocanın söylediği hangi kelime yanlış dünyada gelişen olaylar kuranı kerim de bin dörtyüz yıl önceden söylüyor yanlış yoldasın allah inkarcıları zalimleri gözlerin dehşetle fırlayacağı bir ana saklamıştır

 8. kenan
  14/02/2012, 17:47

  evrim teorileri kuranı kerimle çökertilmiştir efe aydal ..allahın son ve hak kitabı olan kuranı kerim herşeyi anlatıyor tarih senin gibi inkarcıların acı sonlarına çok şahit oldu sen kime hizmet ediyorsun senin gayen ne senin kanıtın ne çıkar kanıtlarını açıkla bize ikna et bizi sende gerçeği biliyorsun.(((.Gözleri ‘korkudan ve dehşetten düşük’ yüzlerini de bir zillet kaplamış; işte bu, kendilerine vadedilmekte olan (kıyamet ve azap) günüdür. (Mearic Suresi, 44))))İnkarcılar İçin Demir Kamçılar Vardır
  Bundan dolayı, Rabbin, onların üzerine bir azap kamçısı çarpıverdi. (Fecr Suresi, 13)

 9. kenan
  14/02/2012, 17:49

  Vücutları Ateşte Dağlanacaktır
  Bunların üzerlerinin cehennem ateşinde kızdırılacağı gün, onların alınları, böğürleri ve sırtları bunlarla dağlanacak (ve:) “İşte bu, kendiniz için yığıp-sakladıklarınızdır; yığıp-sakladıklarınızı tadın” (denilecek). (Tevbe Suresi, 35))))))Za’fa uğratılanlar da büyüklük taslayanlara: “Hayır, siz gece ve gündüz hileli düzenler (kurup) bizim Allah’ı inkar etmemizi ve O’na eşler koşmamızı bize emrediyordunuz” dediler. Azabı gördüklerinde pişmanlıklarını saklarlar; Biz de inkar edenlerin boyunlarına halkalar geçirdik. Onlar, yaptıklarından başkasıyla mı cezalandırılacaklardı? (Sebe Suresi, 33)

 10. kenan
  14/02/2012, 17:53

  efe aydal bak allah seni ne güzel yaratmış gel bu inkardan yalandan vazgeç allahın merhametine sığın hz muhammedin şefa atinden sende yararlan LA İLA HEİLLALLAH MUHAMMEDEN RESULULLAH face bok adresim emircan21_21@hotmail.com

 11. kenan
  14/02/2012, 18:00

  efe aydal kendine çok güveniyormusun resimlerinde karateci olduğunu görüyorum.benimle dövüşmek istermisin sen beni yenersen ben sana tabi olacağım eğer ben seni yenersem sen benim tabi olduğum doğru yola gelirmisin bu arada benim dövüş stilim kunfu wing chun stili face bok adresim emircan21_21@hotmail.com

 1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: