Başlangıç > Kategorilenmemiş > Çinliler Galarasaray’ın da Sahtesini Yapmışlar

Çinliler Galarasaray’ın da Sahtesini Yapmışlar


Taklit ürün yapmadaki “ustalığı” ile bilinen Çinliler, en sonunda Galatasaray’ında taklidini yapmış. Galattasaray FC olarak bilinen takım 1, Çakma Çin liginde şuan lider durumda. Amblemde değişiklik yapma gereği duymayan yetkililer ne kadar Galatasaray’la alakaları olmadıklarını söyleseler de pek de inandırıcı olamıyorlar.

Taklit (çakma) ürün yapmakta sınır tanımayan Çinliler bu kez de dünya üzerindeki bütün iyi takımların sahtesini yapıp aynı ligde oynatmaya başlamış. Neden yaptıkları hakkında bir bilgi edinilemezken pek çok ünlü takımın sahtesi 1. Çakma Çin Liginde şampiyonluk için ter döküyor. Bu takımlardan biri de Galattasaray FC.  Avrupa Şampiyonu Galatasaray’ın taklidini de yapan Çinliler Galattasaray’ın 2000 yılında kurulduğunu ve Türkiye’deki Galatasaray ile hiçbir ilgisinin olmadığını iddia etseler de logosuna kadar aynı olan takım bu yıl şampiyonluğa oynuyor. Arsennal, Bayer Münchenn gibi takımları geride bırakan Çin Aslanları, bu yıl 4. şampiyonluklarını da kutlamak istiyorlar.

Galattasaray FC takımının kaptanı Hakanna Sukuro

Galattasaray FC takımının kaptanı Hakanna Sukuro

Oyuncuların da sahtesini yapmışlar

Arda Turan gibi görünse de Gerçek değil. Adı Ardas Touranas

Arda Turan gibi görünse de Gerçek değil. Adı Ardas Touranas

Çakma Çin Liginde takımlar gibi oyuncularda çakma. Pek çok ünlü oyuncunun sahtesi bu ligde oynuyor. Hatta Manchestre United takımında Maraddonaz isminde Maradona çakması bir oyuncu dahi var. Fakat en ilginci Barcellona takımında oynayan, yıllardır Fenerbahçe’nin peşinden koşup her transfer döneminde adının geçtiği Ronaldinho’nun çakması Ronaldinyo gerçeğiyle birebir çok benziyor.

Fenerbahçe Çakma Ronaldinho’ya talip olmuş

Ronaldinho çakması Ronaldinyo’yla yaptığımız görüşmede Fenerbahçeli yetkililerin gelip kendisiyle görüştüğünü iddia etti. Para konusunda anlaşamadıklarından dolayı Fenerbahçe’ye transferi gerçekleşmeyen futbolcu,  “Fenerbahçe gerçeğini bırakın beni bile transfer edemedi. Ben bile onlara pahalı geldim” dedi.

Fenerin Golcüsü Roberto Carlos da Çakma çıktı

Ronaldinyo ayrıca şu anda Fenerbahçe’de oynayan dünyaca ünlü Roberto Carlos’un da çakma olduğunu söyledi. “Biz eskiden aynı takımda oynardık Robertto Carlossi’yle. Fenerbahçe’den yöneticiler geldi. Birebir aynısı olan adama niye daha fazla ödeyelim ki burada ki hem daha ucuz hem de aynı dediler. Şu anda Fenerbahçe’de oynayan Roberto gerçek değil ama birebir aynısı” dedi.

Kategoriler:Kategorilenmemiş Etiketler:,
  1. 18/02/2010, 14:24

    güzel olmuş 😀

  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: